Key Features

Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar.

Paskaitos

Nemokamos paskaitos apie naujagimio priežiūrą Vilniaus ir Kauno poliklinikose.

Daugiau
Web seminarai

Semkitės žinių neišėję iš namų! Web seminarų metu gyvai klausysitės lektoriaus paskaitos, galėsite užduoti rūpimus klausimus, dalyvausite diskusijose ir žaidimuose.

Daugiau
Praktiniai mokymai

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai šeimoms besilaukiančioms kūdikio

Daugiau

Artimiausių renginių tvarkaraštis

Naujagimio priežiūra
2022-12-12 15:00
Šeškinės poliklinika 285 kab. (II aukštas), Šeškinės g. 24, Vilnius
Naujagimio priežiūra
2022-12-16 14:00
Vilniaus r. centrinė poliklinika 305kab. (IIIa.), Laisvės pr. 79,Vilnius
Naujagimio priežiūra
2022-12-19 15:00
Karoliniškių poliklinika Administracijos skyrius, salė (II a.), Asanavičiūtės 27,Vilnius
Naujagimio priežiūra
2022-12-08 18:45
Sėkmingo žindymo pagrindai
2022-12-22 18:45
Gimdymas trumpi mokymai (teorinės žinios) Šie mokymai-mokami!
2022-12-13 18:30
Mano šeimos akademijos patalpose, Mindaugo g.44/ Panerių g. 7,Vilnius
Gimdymas trumpi mokymai (praktiniai mokymai) Šie mokymai-mokami!
2022-12-15 18:30
Mano šeimos akademijos patalpose, Mindaugo g.44/ Panerių g. 7,Vilnius
Naudinga praktika: ,,Rūpinimasis naujagimiu ir pasirengimas žindyti,, Šie mokymai-mokami!
2022-12-19 18:15
Mano šeimos akademijos patalpose, Mindaugo g.44/ Panerių g. 7,Vilnius
Išplėstiniai praktiniai mokymai pasimokykime gimdyti (1-as užsiėmimas) Šie mokymai -mokami!
2022-12-27 18:30
Mano šeimos akademijos patalpose, Mindaugo g.44/ Panerių g. 7,Vilnius

Apie mus

„Mano šeimos akademija“ norėdama, kad būsimi tėveliai kūdikio lauktų pasitikėdami savo jėgomis jau 14 metų vykdo projektą „Mūsų rūpestis – sveikas mažylis“. Projekto paskaitų metu esami ir būsimi tėveliai turi galimybę semtis naujausių žinių apie naujagimio priežiūrą, specialaus kraitelio formavimą, aplinkos pokyčius, mokosi, kaip tinkamai ir teisingai tenkinti kasdienius naujagimio poreikius. Šio projekto dalyviai išmoksta sėkmingai ir teisingai rūpintis savo mažyliais.

Projektas „Mūsų rūpestis – sveikas mažylis“ skirtas esamiems ir būsimiems tėveliams, kurie nori pasisemti naujų žinių, pagilinti jau turimas, rasti atsakymą į rūpimus klausimus. Projekte gali dalyvauti visi norintys Lietuvos ar pasaulio būsimieji ar esami tėvai. Kauno ir Vilniaus poliklinikose vyksta nemokamos paskaitos, web seminarų pagalba paskaitas gali klausyti tėveliai iš įvairiausių Lietuvos ar pasaulio kampelių, tereikia tik prisijungti! Nesvarbu, kur gyvenate, kiek jums metų – svarbiausia jūsų noras ir siektis tobulėti!

„Mano šeimos akademija“ renka trokštančius žinių: tokie mūsų klausytojai, tokie ir dėstytojai. Būkime kartu, mokykimės drauge, kurkime laimingą, sveiką, informuotą ir atsakingą šeimą. Mūsų komanda organizuoja įvairius užsiėmimus ir mokymus būsimiems tėvams, šeimoms, vaikams ir jaunimui, rengia įvairias šventes.

Per ilgą patirtį „Mano šeimos akademija“ surinko tikrų profesionalų komandą. Galime didžiuotis, kad akademijos lektoriai yra pasaulio medikų asociacijų nariai, skaitantys paskaitas įvairiose šalyse, dirbantys klinikinį darbą, nuolat tobulėjantys ir keliantys kvalifikaciją. Mūsų komada susibūrė tam, kad atskleistų savo gebėjimus dirbti komandoje ir padėtų būsimoms ir esamoms šeimos tapti sveika ir laiminga šeima. Esame atviri naujovėms, mokomės, tobulėjame, siekiame, kad jaunas šeimas pasiektų pati naujausia, aktualiausia ir patikimiausia informacija.
Dalyvaudami mūsų siūlomose veiklose bei užsiėmimuose ne tik išklausysite teorinės dalies, tačiau gausite ir naujausių praktinių patarimų, kuriuos galėsite pasitelkti auginant vaikučius.